O nás

Milí návštěvníci našich stránek,
jsme rády, že jste nakoukli do nabídky našeho Krmítka.

Nápad provozovat pojízdnou kavárnu vznikl při jednom z mnohých společných posezeních dvou kamarádek Květky a Petry.

Tehdy jsme si uvědomily, že pořád někam spěcháme a že trocha klidu se naskytne snad jen u šálku kávy. A tak vznikl nápad, že když přivezme kávu přímo k lidem, můžeme přivézt i chvilku zastavení u přátelského posezení.

Dobrá káva navíc v nabídkách trhů, slavností či jarmarků často chybí, případně je servírována jako doplňková služba k jinému produktu. Oproti tomu se my dvě aktivně zajímáme o nové baristické trendy, účastníme se kurzů a kávu i vybavení si vybíráme sami, nenecháváme se zásobovat makro-společnostmi ani nadnárodními koncerny.

Podporujeme regionální producenty, fandíme zkracování potravinových řetězců.

Kromě přípravy klasických variant kávy (ristretto, espresso, latté, capuccino) máme v sortimentu také frappé, smoothie a domácí ledové čaje i limonády. Nebylo by to ale pravé Krmítko, kdyby si nebylo čeho zobnout. Můžete u nás ochutnat hand made cukroví a moučníky od cukrářů a pekařů z našeho okolí.

S naším Krmítkem jezdíme na festivaly, jarmarky, trhy, či městské slavnosti, nabízíme ale i cateringové služby, kávové a moučníkové zajištění firemních akcí či soukromých i dětských oslav.


Květka & Petra

 

 

Kontakt

Petra Michalová
petra@krmitko-s-kavou.cz
(+420) 721 834 157
Květa Pipková
kveta@krmitko-s-kavou.cz
(+420) 606 116 850
Sledujte nás
na sociálních sítích
facebook

Máte dotaz, napište nám!

Krmítko s kávou, Jiříkov, Golčův Jeníkov 582 82